Satış koşulları

Davetiye siparişleri en az 50 ve katları şeklinde sipariş verilebilmektedir. (100,150,200,250,...) bunun haricince ara rakamlarda alınan siparişler dikkate alınmamaktadır.
Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılık olabilir, bu durum hata olarak kabul göremez.
Ürünün içeriğinde mevcut ise fiyatlara kurdela, aksesuar, zarf, katma değer vergisi dahildir.
Normal satışlarda üründe mevcut ise aydınger, kurdela, aksesuarlardaki yapıştırma, zarflama ve tüm işçilik müşteriye aittir.
Davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.
Ürün hazırlanma süresi davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra standart ofset baskılarda 1-2 iş günüdür, bazı aksi yaşanabilecek durumlarda firmamız bu süreyi bir kaç gün uzatma hakkına sahiptir. Varak baskı istenirse bu süre yedi güne kadar uzayabilir. 
Fiyata ürün baskı kalıp bedeli olarak katma değer vergisi dahil 20 TL eklenir. İstenirse varak baskı bedeli katma değer vergisi dahil davetiye ebatına göre 90 ile 140 Tl arasıdır.
Davetiye hazırlanması, davetiye ücreti hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.
Web sitemizde Euro ve dolar kurları günlük güncel kura göre farklılıklar taşıyabilir.
Ürünler isteğe bağlı olarak Malatya içinde elden teslim alınabilir, bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.
Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
Kağıt üreticilerinin ürettiği aynı kağıtlarda üretim partilerine göre ton farklılıkları olabilmektedir. Aynı tür kağıtlarda olabilecek ton farklılılları hata olarak kabul edilemez.
Yurtdışı siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerinde yaşanan kontroller ve gecikme firmamız ve taşıyıcı kargo firmasının sorumluluğunda değildir. Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap tutmaktadır. Bu gibi durumlarda kargo firması ve On Numnara Davetiye ile iletişim kurularak izlenecek yok hakkında bilgi alabilirsiniz. Akabinde gümrük prosedürleri uygulandığında kargonuzu alabilirsiniz. Böyle durumlarla sık karşılaşmamaktayız, fakar yurtdışı siparişlerinizde olaşabilecek gecikmeleri düşünüp siparişlerinizi daha erken vermeniz tavsiye ederiz.
Havale ve EFT ya da PTT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon,masraf vb tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 
Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta ve sipariş esnasında doldurduğunuz form yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.
Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.